slider-2.jpg

DESTRATIFIKACE PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ

 

Destratifikace komerčních a průmyslových objektů je velice důležitá, zvláště v dnešní době, kdy se snažíme o úspory energie a snížení uhlíkové stopy. Ne každé podstropní ventilátory jsou opravdu účinné.
Naše společnost se tímto problémem zabývá již více než 20 let a díky tomu dnes zastupujeme dva nejefektivnější a nejspolehlivější systémy, které vynikají vysokou účinností a malou spotřebou energie.

 

DESTRATIFIKAČNÍ VENTILÁTORY AIRIUS

Unikátní ventilátory s patentovaným statorem, které jsou malé, lehké a je možné je instalovat prakticky v jakémkoliv prostoru. Výstup vzduchu z těchto ventilátorů je pomalý. Ve srovnání s konkurenčními výrobky, nevytvářejí ventilátory Airius průvan a vzduch se dostává opravdu až k podlaze. Disponujeme desítkami případových studií, ve kterých je doložena návratnost investice, v některých případech už za 1 rok.

Airius-Designer-Series-Destratification-Fan-2.jpg
 
powerfoilx30-left.png

DESTRATIFIKAČNÍ VENTILÁTORY BIG ASS FANS

Nejprodávanější podstropní destratifikační HVLS ventilátory na světě. Tyto ventilátory v sobě spojují funkčnost a mnoho nepřekonatelných doplňkových funkcí. Spolu s několika možnostmi regulace je to tak řadí na první místo v oboru.

 
speclab-960.jpg

POČÍTAČOVÝ PROGRAM PRO DOKONALÝ NÁVRH

Díky našemu vlastnímu návrhovému programu dokážeme vybrat ideální typ ventilátoru pro jakýkoliv prostor.

 

ZANECHTE NÁM VZKAZ

Pokud zrovna hledáte řešení pro konkrétní prostor, ve kterém byste rádi snížili náklady, anebo vás prostě jen zajímá možná úspora, zanechte nám vzkaz. My se vám ozveme a rádi zpracujeme zdarma řešení, o kterém sami rozhodnete, zda dává smysl.

Děkujeme za odeslání!

 
slider-4.jpg

POWERFOIL® X3.0

Seznamte se s Powerfoil X3.0, vládnoucím šampionem v destratifikaci a nejprodávanějším průmyslovým stropním ventilátorem na světě. Je účelově zkonstruován tak, aby zajišťoval maximální pohyb vzduchu a pokrytí ploch i v těch nejnáročnějších průmyslových podmínkách.

 • Velká plocha pokrytí

 • Patentovaný systém vzduchových křídel

 • Převodovka NitroSeal™

 
 
callout-2.jpg

POWEFOIL D

Průmyslové ventilátory Big Ass Fans udávají již 20 let trendy a stanovují standardy pro výkonné a účinné proudění vzduchu, které transformuje nepohodlné prostory a snižuje provozní náklady. Před 10 lety jsme se stali lídrem v oblasti technologie přímého pohonu; nyní udáváme krok s Powerfoil D, jediným podstropním ventilátorem s přímým pohonem, který je speciálně konstruován pro drsné průmyslové podmínky. V horkém a prašném prostředí, které vyřazuje z provozu ventilátory konkurence, se ventilátoru Powerfoil D daří díky chladnému a tichému provozu.

 • Možnosti průměru od 8 do 24 stop

 • Stupeň krytí IP66 pro vnitřní i venkovní použití

 • 10 letá záruka na mechanické části; 5 letá záruka na elektrické části (k dispozici je také prodloužená záruka)

 • Výkonný motor s neodymovými magnety

 • Vícefázové možnosti 200-277 / 338-480 VAC

 
 
powerfoil-safety-features-960.jpg

POWERFOIL BREEZE

Největší komerční stropní ventilátor Powerfoil Breeze od společnosti Big Ass Fans má velikost, která se přizpůsobuje průmyslovým budovám a moderní styl. Je navržen tak, aby tiše a efektivně dodával silný proud vzduchu do komerčních a veřejných prostor a je vybaven pokročilou technologií přímého pohonu, patentovaným systémem vzduchových křídel a poutavým estetickým vzhledem.


 • Šest eloxovaných hliníkových aerodynamických profilů

 • Motor s permanentním magnetem a přímým pohonem

 • Elegantní odvětrávaný kryt motoru a pohonu

 • Stupeň krytí IP66 pro ochranu proti prachu, vodě a výparům

 
 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Děkujeme za odeslání!