• Tým Airius

Ventilátory Airius poskytují bezpečné zázemí moderátorům i hostům vysílacího studia O2 TV SportV červenci letošního roku představila stanice O2 TV Sport nové multifunkční televizní studio, které disponuje nejnovějšími technologiemi pro dosažení co nejautentičtějšího zážitku. Novinkou z oblasti technologií jsou ale také speciální ventilátory, umístěné v hlavním studiu i jeho přilehlých kancelářích, jejichž cílem je poskytnout nejvyšší možný komfort a bezpečné zázemí pro moderátory i hosty.


V souvislosti s propuknutím pandemie COVID-19 jsme se rozhodli navázat spolupráci se společností Bezpečný vzduch, která dodává speciální ventilátory Airius. Ty zajišťují nepřetržité čištění vzduchu v našem novém studiu i přilehlé kanceláři a poskytují tak všem moderátorům i hostům pocit komfortu ve sdílených prostorech,“ uvedl Jan Raděj, Head of Sales & Marketing v O2 TV Sport.

Bezpečný vzduch v každém prostoru

AIRIUS PureAir je navržen pro čištění vzduchu i povrchů ve vnitřních prostorech. Ničí 99,9 % virů (včetně COVID-19), bakterií, choroboplodných zárodků, spórů plísní, pylů a pachů.


Úspory energie jako bonus

Ventilátory značky AIRIUS mají ale také další výhody, a to sice, že dokáží zkracovat dobu chodu a pracovní zátěž HVAC systémů. V klimatizovaném prostředí cirkuluje chlazený vzduch rychle skrze ventilátory, čímž dochází k jeho proudění po celém prostoru. Tím rychleji dosáhnete nastavené teploty, zkrátíte dobu chodu klimatizace a ušetříte značné množství energie. Těžší studený vzduch, zachycený v rozích a mrtvých zónách, navíc cirkuluje zpět do místnosti.


Ventilátory AIRIUS:

· Likvidují více než 99,9 % bakterií a virů, včetně COVID-19

· Potlačují pachy o více než 99 % a snižují výskyt plísní o více než 98 %

· Snižují náklady na topení o 25 - 50 %

· Snižují náklady na chlazení o 20 - 40 %

· Redukují emise CO2 o 20 - 50 %

· Minimální údržba a provozní náklady

· Malé, závěsné, nerušící jednotky

· Fungují vedle všech typů systémů HVAC

· 5ti-letá záruka

· Recyklují teplo z výrobních procesů, světel a slunce


Jednoduchá a nenápadná instalace

Ventilátory AIRIUS mají nenápadný elegantní design, barvu i povrchovou úpravu. Lze je použít ve výškách stropů od 2,5 m do 39 m. Díky jejich instalaci dosáhnete efektivního řešení pro snížení spotřeby energie na vytápění i chlazení v nových, stávajících nebo dokonce i historických budovách.


Uplatnění ve všech typech vnitřních prostor

Ventilátory AIRIUS jsou určeny pro všechny typy vnitřních prostorů, jako jsou haly (výrobní i skladovací), sportoviště, tělocvičny, hangáry, kostely, kanceláře, jednací místnosti, ordinace, školy a mnoho dalších.


Neváhejte se obrátit na odborníka a poptat vhodné řešení i pro váš prostor na www.bezpecnyvzduch.cz

4 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše