aireye-bms-line-960.jpg

OBSÁHLÁ ŘADA VENTILÁTORŮ

Ventilátory mobilní, nástěnné, stropní i jiné

 

VIDĚT ZNAMENÁ UVĚŘIT

 
sidekick-proven-by-speclab-960.png

Chcete vědět, jak přesně vám naše ventilátory pomohou?

Značka Big AssFans vytváří nejvýkonnější a nejúčinnější ventilátory na světě a disponuje nástroji, které vám přesně ukážou, jak budou produkty fungovat ve vašem prostoru. Náš patentovaný software SpecLab® poskytuje 3D analýzu proudění vzduchu ve vašem prostoru a ukáže vám, jak Sidekick změní podmínky v každém jeho koutě.

 

AIREYE®

Když se ohlížíte po skutečném komfortu ve vnitřních prostorech, potřebujete směrový ventilátor AirEye. Díky řadě možností průměru, možnosti regulace otáček a integraci do zařízení je to chytrá a všestranná volba pro přesně cílené proudění vzduchu. Tichý EC motor ventilátoru AirEye je až o 50 % výkonnější a účinnější než jeho běžně dostupné napodobeniny, zatímco jeho pětiletá záruka ve své třídě zajistí, že lidé budou v pohodlí po dlouhou dobu.

 • Možnosti průměru 51, 61, 76 a 91 cm.

 • Štíhlý palubní ovladač s proměnlivou rychlostí.

 • Modely na 120 V a 240 V s napájecím kabelem o délce 18 stop (5,5 metru).

 • Dostupná integrace BMS, seskupování ventilátorů a automatizace s prémiovým regulátorem BAFCon.

 • Pohodlné ovládání s volitelným patentovaným snímačem přítomnosti osob.

 • Možnosti montáže: přenosný podstavec, stěna, I-nosník, C-kanál a otočné rameno.

mounts-wall-475.jpg
 
toughness.jpg

PIVOT

Těsné pracovní prostory, přeplněné podlahy a stropy komplikují přístup chlazeného vzduchu k pracovníkům, kteří jej potřebují. Zajistěte komfort do těchto těžko přístupných pracovních prostor pomocí systému Pivot. Díky prakticky neomezenému počtu rychlostí a univerzálním možnostem montáže, získáte přesně takový pohyb vzduchu, jaký chcete tam, kde ho chcete. A díky motoru Pivot s přímým pohonem se můžete spolehnout, že bude vždy pracovat tiše a efektivně.

 • Díky průměru 6 stop a výkonnému motoru Pivot si můžete užívat chlazení vzduchu až ze vzdálenosti 120 stop.

 • Všestranná instalace s možností montáže na strop, nosník a sloup.

 • Vzduch na správném místě s více než 1 000 provozními polohami.

 • Tichý provoz díky motoru s přímým pohonem a vyváženým aerodynamickým profilům.

 • Bezstarostný výkon díky 5leté záruce.

 

AIRGO®

S průměrem 2,4 m a možností nastavení úhlu 360 stupňů je AirGo® náš největší a nejuniverzálnější vertikální podlahový ventilátor. Jeho kompaktní design a odolná konstrukce z něj činí ideální řešení pro pohyb vzduchu v nejnáročnějších prostředích. Přidejte volitelný balíček All Terrain Package a z ventilátoru AirGo se stane dokonalý pomocník pro venkovní party. Nadrozměrné pneumatiky, širší základna a řízení čtyř kol All Terrain zajišťují zvýšenou mobilitu.

slider-1-3.jpg
 
Sidekick.jpg

SIDEKICK

Konečně sudový ventilátor, který vám vyhovuje. Sidekick jsme zkonstruovali tak, aby byl kvalitní a robustní, odolný a vhodný pro jakýkoli prostor. Sidekick se řadí na špičku ve své třídě ve všech aspektech designu a výkonu, od přenosnosti a snadného použití až po bezkonkurenční průtok vzduchu a tichý provoz.

 • Konstrukce se šesti lopatkami a elegantním odvětrávaným rámem.

 • Pohodlné rozměry pro rychlé použití a snadné skladování.

 • Motor s permanentními magnety pro tichý a efektivní výkon.

 • Variabilní regulace otáček s nastavitelným voličem.

 • Připraven pro vnitřní i venkovní použití s krytím IPX5.

 • Dodává se smontovaný k okamžitému použití.

 

BLACK JACK®

Navrhli jsme Black Jack® s rámem o délce 2 m, který se vejde do standardních interiérových dveří, a s gumovými koly pro vnitřní i venkovní použití, která zvládnou jakýkoli terén. Můžete ho umístit všude, od úzkých uliček a přeplněných obchodů s auty až po venkovní svatební místa a fitness centra, a proto jsme mu na obou stranách dali madla a vyrobili ho dostatečně lehký a obratný, aby ho mohl snadno tlačit jeden člověk.

BlackJack.jpg
 
energy-efficient-motor.jpg

YELLOW JACKET®

Yellow Jacket® je přenosný a montovatelný ventilátor, který snese i horší zacházení a potěší vás svým dlouhodobým spolehlivým provozem. Dostupný jako 45,7 cm a  91,4 cm. Podstavce umožňují nasměrovat proud vzduchu Yellow Jacket tam, kde je to potřeba, aby se zaměstnanci cítili pohodlně. Připevněte jej na sloup nebo stěnu, abyste získali proudění vzduchu v místech bez prostoru na podlaze. Pokud se zašpiní, nezoufejte - můžete jej jednoduše postříkat hadicí. Potřebujete ho obléknout? Yellow Jacket lze natřít v 8 klasických barvách nebo v barvě na míru.

 

SWEAT BEE®

Sweat Bee® využívá odolné průmyslové komponenty a účinný motor, který eliminuje nepříjemné pracovní podmínky. Připevněte jej na stěnu nebo sloup a zvolte si libovolnou polohu z 360 stupňů otočení a 40 stupňů náklonu, abyste poslali vzduch přesně tam, kam je potřeba - ochladit zaměstnance, odstranit kouř a výpary nebo odvést otravný hmyz. Sweat Bee® byl důkladně testován v jediné světové laboratoři pro výzkum a vývoj ventilátorů a obstojí i v těch nejnáročnějších průmyslových podmínkách.

slider-2-2.jpg
 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Přívozní 2, 17000 Praha 7

+420 602 312 175

Děkujeme za odeslání!